top of page
Szukaj

Sesja zdjęciowa w Pasiece "Kwiatuszek"

Pasieka to miejsce, gdzie hoduje się pszczoły i zbiera miód. Sesja w pasiece może być fascynującym doświadczeniem dla ludzi, którzy są zainteresowani poznawaniem naturalnego świata i procesów, które zachodzą w pasiece. Podczas sesji w pasiece nauczyłam się wiele o życiu pszczół, pracy pszczelarza i procesie produkcji miodu. Można zobaczyć, jak pszczoły zbierają nektar z kwiatów i przetwarzają go na miód, jak budują plastry w ulu i jak dbają o swoje potomstwo. Można też wziąć udział w pracy pszczelarza, pomagając w otwieraniu uli, zbieraniu miodu i dbaniu o pszczoły. Sesja w pasiece jest także doskonałą okazją do nauki o ekologii i ochronie przyrody. Hodowla pszczół jest nie tylko ważna dla produkcji miodu, ale także dla zapylania roślin i utrzymania różnorodności biologicznej. Dlatego warto zainteresować się tym tematem i dowiedzieć się, jak można pomóc w ochronie pszczół i ich siedlisk.

Pasieka “Kwiatuszek” prowadzona przez Kasię i Mariusza oferuje nie tylko miód, ale także pyłek kwiatowy, propolis i świece z wosku pszczelego. Mariusz dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem poprzez prowadzenie warsztatów pszczelarskich.

Pasieka "Kwiatuszek" mieści się w Karwieńskich Błotach, kontakt: 735 111 604


Podsumowując, sesja w pasiece była dla mnie ciekawym doświadczeniem, ale także okazją do nauki i poznania ważnych procesów zachodzących w przyrodzie.

fotograf karwia, fotograf puck, fotograf pomorskie, sesja w pasiece, sesja zdjęciowa w pasiece

53 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page